Odpowiedzialny biznes

Relacje z ludźmi.
Dobre relacje z ludźmi w biznesie to podstawa współpracy. Staramy się aby nasz biznes był prowadzony w sposób etyczny i uczciwy względem naszych partnerów biznesowych. Ma to również zastosowanie dla ogółu społeczeństwa, do którego trafiają nasze produkty. Z tego powodu wprowadziliśmy zasady przyjmowania zleceń. W prowadzonych działaniach dbamy o swoich konsumentów, partnerów biznesowych, lokalne społeczności oraz środowisko naturalne.


Jak dbamy o środowisko.
Grupa GALERIS™ to ludzie, którzy żyją w Twoim otoczeniu na jednej Ziemi z Tobą. Podobnie jak Ty chcemy żyć w czystym środowisku. Nasz biznes rozwijamy w sposób świadomy. Mamy wybór i z niego korzystamy. Na własnym przykładzie chcemy pokazać, że można zamawiać produkty tam, gdzie priorytetem jest dbanie o środowisko. Segregujemy odpadki, a surowce produkcyjne wykorzystujemy do maksimum.


Działamy charytatywnie.
Jeśli tylko możemy, działamy charytatywnie. Nie informujemy ogółu, kogo lub co i jak wspieramy. Wyznajemy bardzo mądrą zasadę: "Niech Twa lewica nie wie co czyni twa prawica". Uważamy, że nie musimy "trąbić" wszędzie i wszystkim, że mieliśmy ten przywilej uczynić coś pożytecznego.

Produkty Grupy GALERIS™ możesz kupić w oficjalnym sklepie internetowych działającym pod marką Druka™ Przejdź do Druka™

©2021 Grupa GALERIS™. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polska, Wielkopolska, Śrem, 63-100, Wojska Polskiego 5/1, NIP 7851722607

Copyright © 2019 GALERIS Group™. All rights reserved. 2021. Polish privacy policy applies.
U.S.A., New York, NY, Manhattan, 10065