Dla mediów.
Współpracujemy z Wami!

Cenimy kontakt z ludźmi z mediów. Jeśli jesteś przedstawicielem mediów lub reprezentujesz inną formę rozgłosu i chcesz dowiedzieć się o nas więcej, umów się na spotkanie z przedstawicielem Grupy GALERIS™. Udostępnimy Tobie wszelkie materiały prasowe i graficzne dotyczące Grupy GALERIS™. Jesteśmy przekonani, że tylko rzetelne informacje dostępne u źródła są zawsze aktualne i najwyższej jakości. Oceniamy obiektywnie i dbamy o wizerunek Grupy GALERIS™ z najwyższą starannością. Pamiętaj, że stale monitorujemy wszystkie dostępne o nas informacje. Jeśli będą działać na szkodę naszych interesów, spotkają się z odpowiednią odpowiedzią prawników reprezentujących Grupę GALERIS™.

Wszelkie prawa do całej zawartości strony internetowej Grupy GALERIS™ są zastrzeżone. Jako użytkownik możesz pobierać i drukować całe strony lub fragmenty serwisu Grupy GALERIS, ale nie możesz naruszać żadnych praw autorskich ani praw związanych z zarejestrowanymi znakami towarowymi należącymi do prawnych właścicieli tych treści. Dotyczy to również treści pisemnych i materiałów graficznych. Żadna część strony nie może być kopiowana w celach komercyjnych w całości i/lub w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Grupy GALERIS™.

Grupa GALERIS™ regularnie aktualizuje informacje zawarte na stronie internetowej Grupy GALERIS™. Grupa GALERIS™, mimo wszelkich starań, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność i kompletność informacji przedstawionych na stronie internetowej. Grupa GALERIS™ zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian na niektórych lub wszystkich stronach witryny internetowej Grupy GALERIS bez powiadomienia. Wszelkie ryzyko związane z korzystaniem z informacji prezentowanych w serwisie Grupy GALERIS ponosi użytkownik. Grupa GALERIS™ nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku korzystania z serwisu internetowego Grupy GALERIS™.

Produkty Grupy GALERIS™ możesz kupić w oficjalnym sklepie internetowych działającym pod marką Druka™ Przejdź do Druka™

©2021 Grupa GALERIS™. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polska, Wielkopolska, Śrem, 63-100, Wojska Polskiego 5/1, NIP 7851722607

Copyright © 2019 GALERIS Group™. All rights reserved. 2021. Polish privacy policy applies.
U.S.A., New York, NY, Manhattan, 10065