Nasi klienci!
Grupa GALERIS™ świetnie podtrzymuje relacje ze "starymi" i "nowymi" klientami. Dla kogo pracowaliśmy?

Nasza współpraca oparta o wiedzę na temat klientów okazała się bardzo owocna. Z przyjemnością tworzyliśmy bezpośrednio dla właścicieli, franczyzobiorców lub twórców poniższych marek.
Calvin Klein Jeans
Globalna marka w branży odzieżowej. Przerabialiśmy międzynarodową reklamę na ekrany LED największej lokalnej sieci ekranów reklamowych LED w Europie.

Leroy Merlin
Znana ogólnoświatowa marka marketów budowlanych. Wyprodukowaliśmy reklamę na ekrany LED największej lokalnej sieci ekranów reklamowych LED w Europie.

Ahmad Tea
Przerabialiśmy reklamę na ekrany LED największej lokalnej sieci ekranów reklamowych LED w Europie. Reklama, którą mieliśmy przyjemność przerabiać na ekrany LED była w tym samym czasie wyświelana między innymi w prestiżowych kinach oraz na ekranach LED wysokiej klasy Term Maltańskich.

Panorama Centrum Handlowe
To od lat znane centrum handlowe w Wielkopolsce. Wyprodukowaliśmy reklamę na ekrany LED największej lokalnej sieci ekranów reklamowych LED w Europie.

Krotoski-Cichy
Firma znana na całą Polskę. Dla Skodex Krotoski-Cichy wyprodukowaliśmy reklamę na ekrany LED największej lokalnej sieci ekranów reklamowych LED w Europie.

Sub Way
Znana ogólnoświatowa sieć gastronomiczna. Wyprodukowaliśmy reklamę na ekrany LED największej lokalnej sieci ekranów reklamowych LED w Europie.

Mróz
Jeden z najbardziej znanych producentów wędlin w Polsce. Wyprodukowaliśmy reklamę na ekrany LED największej lokalnej sieci ekranów reklamowych LED w Europie.

Malta Dance School
Wyprodukowaliśmy reklamę na ekrany LED największej lokalnej sieci ekranów reklamowych LED w Europie. Malta Dance School została założona przez finalistów You Can Dance - programu emitowanego w stacji TVN.

Intermarche
Wyprodukowaliśmy reklamy, które są wyświetlane w dwóch marketach Intermarche w Wielkopolsce oraz na 4. stacjach benzynowych. Ponadtwo wydrukowaliśmy dziesiątki reklam. Nasze projekty dla franczyzobiorcy Intermarche są najbardziej rozpowszechnione jako jeden projekt na reklamach wielkoformatowych w Śremie.

Top Shopping
To od lat znane centrum meblowe w Wielkopolsce. Wyprodukowaliśmy reklamę na ekrany LED największej lokalnej sieci ekranów reklamowych LED w Europie.

MTB
Znany ogólnopolski producent chemii budowlanej. Zmiana całego brandu oraz konsekwentne dbanie o wizerunek marki.

BERLIN KEBAP
Znana sieć gastronomiczna, która nieustannie się rozwija. Cały brand i konsekwentne dbanie o wizerunek marki.

RONDO
Oficjalny dystrybutor BALEX METAL w Polsce. Jeden z największych odbiorców produktów budownictwa miszkaniowego BALEX METAL w regionie sprzedaży. Duży dystrybutor produktów VELUX i potężny odbiorca pap zgrzewalnych LEMAR. Absolutna oprawa graficzna.
GALERIS Group Our websites 
Produkty Grupy GALERIS™ możesz kupić w oficjalnym sklepie internetowych działającym pod marką Druka™ Przejdź do Druka™

©2021 Grupa GALERIS™. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polska, Wielkopolska, Śrem, 63-100, Wojska Polskiego 5/1, NIP 7851722607

Copyright © 2019 GALERIS Group™. All rights reserved. 2021. Polish privacy policy applies.
U.S.A., New York, NY, Manhattan, 10065