Programy partnerskie.
Grupa GALERIS™ zaprasza do zarabiania na swoich witrynach internetowych.

Skorzystaj z proponowanej przez nas bazy do zarabiania w Internecie. Wybierz tematykę. Możesz korzystać z wszystkich programów jednocześnie. Opisy oparte o cytaty właścicieli programów partnerskich.
Money 2 Money
Opiera się na promocji i sprzedaży kont osobistych, kredytów gotówkowych, kart kredytowych, szybkich pożyczek, lokat, ubezpieczeń życiowych oraz produktów pozabankowych, takich jak pakiety TV/ Internet i oferty energii. Każdy sprzedany produkt to atrakcyjna prowizja dla partnera.

Bankier
To platforma transakcyjna, dzięki której każdy kto poleca produkty naszych Reklamodawców na swoich serwisach www - otrzymuje wynagrodzenie. Działamy na rynku już ponad 10 lat, zaufało nam 21 tysięcy Wydawców i niemal 100 dużych Reklamodawców. Rozliczamy się tylko za efekt, co gwarantuje rentowność i skuteczność prowadzonych przez nas kampanii. Nasze programy partnerskie pogrupowane są w kategorie tematyczne.

Ceneo
To forma współpracy pomiędzy Ceneo, a właścicielami witryn internetowych. Współpraca opiera się na relacjach partnerskich, a dołączenie do naszego Programu jest całkowicie bezpłatne. Uczestnictwo w Programie Partnerskim Ceneo.pl to prosty i bezpieczny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy bez wychodzenia z domu.

Oferteo
304 produkty i usługi z 15 branż. Atrakcyjne wynagrodzenie. Wyjątkowo proste uruchomienie.

Webe Partners
Setki programów w wielu branżach.
GALERIS Group Affiliate 
Produkty Grupy GALERIS™ możesz kupić w oficjalnym sklepie internetowych działającym pod marką Druka™ Przejdź do Druka™

©2021 Grupa GALERIS™. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polska, Wielkopolska, Śrem, 63-100, Wojska Polskiego 5/1, NIP 7851722607

Copyright © 2019 GALERIS Group™. All rights reserved. 2021. Polish privacy policy applies.
U.S.A., New York, NY, Manhattan, 10065